piątek, 10 stycznia 2014

Licytacja wyjątkowego kalendarza z naszymi zdjęciami dla WOŚP + niespodzianki od Stowarzyszenia Rowerowy Toruń


Stało się już tradycja, że w styczniu staramy się jakoś wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przez przygotowanie licytacji i nakłonienie czytelników do udziału. Rok temu licytowaliśmy 19 przedmiotów, głównie okolicznościowe szprychówki, z których najdroższa poszła za 40 złotych! W sumie wspólnie zebraliśmy 289 złotych! Znacznie przerosło to nasze oczekiwania względem tej zabawy. W tym roku mamy dla Was coś specjalnego - rowerowy kalendarz na 2014 rok z unikatowymi rowerowymi zdjęciami, wydany przez Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów oraz coś nietypowego dla naszej działalności od Stowarzyszenia Rowerowy Toruń, któremu pomagamy organizacyjnie w przygotowaniu aukcji..Kalendarz osobiście opatrzymy życzeniami na Nowy Rowerowy Rok! Znajdziecie w nim terminy wszystkich mas krytycznych i innych ważnych rowerowych wydarzeń.
Przykładowa kartka z kalendarza.
Oprócz kalendarza proponujemy też udział w kilku innych aukcjach, proponujemy coś specjalnego od ekipy Rowerowego Torunia, sprzęty, które na naszym blogu goszczą tylko od święta (np. z okazji Tour de Pologne), nie uwierzycie, ale to... profesjonalna odzież kolarska! Jeśli mówią Wam coś nazwiska Michał Gołaś, Mark Cavendish czy Tom Boonen, koniecznie sprawdźcie nasze aukcje na Allegro dla WOŚP:


Licytować można tu:


Dołączmy jeszcze list Jurka Owsiaka z podziękowaniem za udział w zeszłorocznych aukcjach dla Fundacji WOŚP i zachęcamy, zarówno do udziału w licytacjach, jak i wystawiania swoich przedmiotów.

Drodzy przyjaciele,

21. Finał za nami!  Wielkim sukcesem zakończyły się aukcje Allegro, które już od wielu lat są niezwykle rozpoznawalne i kojarzone z naszymi orkiestrowymi działaniami. Pamiętam jak nieśmiało zaczynaliśmy i jak co roku mogliśmy odnotowywać coraz większe zainteresowanie tych, którzy wystawiali różne przedmioty, tych którzy licytowali i tych którzy zaglądali na strony aukcyjne, aby po prostu kibicować i pasjonować się wszelkimi aukcyjnymi szczegółami. W tym roku było ich ponad 90 500 tysięcy! Od bardzo drobnych symbolicznych po aukcje wyróżnione, bo Fundacja w wielu sytuacjach pośredniczyła w dotarciu do darczyńców. A ci jak zwykle wykazali się niezwykłą wyobraźnią, a w wielu przypadkach również ogromną hojnością. Sam będąc nie tylko kibicem, ale także użytkownikiem, z wypiekami obserwowałem wystawione przeze mnie przedmioty oraz te, które zamierzałem dopiero zdobyć. Samo wystawianie sprawiało mi najwięcej radości i rozumiem wszystkich, którzy mnóstwo czasu i energii poświęcili przygotowaniu swoich aukcji.

Ostatecznie w czasie tegorocznych aukcji uzbieraliśmy 3 402 686,10 złotych i wynik ten jak zwykle przeszedł nasze oczekiwania. Po raz kolejny dzięki użytkownikom serwisu możemy zrealizować wszelkie nasze zamierzenia związane z 21. Finałem.

Dziękuję i już teraz proszę pamiętajcie o nas przed 22. Finałem, aby na aukcjach wystawić coś, co dla Was będzie ważnie, nie tylko ze względu na wartość materialną, ale i emocjonalną.

Dziękuję za solidność wszystkich transakcji, dziękuję za przestrzeganie wszystkich zasad. Dziękuję też za wspaniała zabawę jaką dostarczyliście. I teraz my, zanim zabrzmią dźwięki 22. Finału, rozliczamy wszystkie pieniądze, które zebraliśmy w styczniu. Cel 21. Finału - dzieci i ludzie w podeszłym wieku, jest dla nas wyjątkowy i niezmiernie ważny.
Życzę pogody ducha każdego dnia oraz słońca, zdrowia i optymizmu w każdej minucie Waszego życia.
W imieniu FundacjiSieMa Jurek Owsiak


1 komentarz:

  1. Myślałem, że mało kto angażuje swój czas w pomoc orkiestrze, a tutaj proszę :-) sam muszę pomyśleć w przyszłym roku nad przedmiotami do licytacji. Pozdrawiam! P.S ostatnie zdjęcie we wpisie nie działa.

    OdpowiedzUsuń