piątek, 27 grudnia 2013

Prawie 200 uczestników wiosenno-grudniowej masy w Krakowie

Zdawać by się mogło, że od uczestnictwa w grudniowej masie, może zniechęcać mróz lub śnieg, ale w tym roku było inaczej. Wiosenna pogoda przyciągnęła prawie 200 osób na rowerach, które mogły obawiać się tylko gęstego krakowskiego powietrza. Nastroje panowały pogodne, każdy uczestnik z pewnością cieszył się z możliwości spalenia nadmiaru świątecznych kalorii w tak znakomitym rowerowym towarzystwie ;-)

Zapraszam do obejrzenia małej galerii ze startu masy, gdzie prezentowali się dumnie Ci, którzy strojem i ozdobami pojazdów zaakcentowali okres świąteczno-noworoczny.

Ciąg dalszy zdjęć pojawi się jeszcze na blogu i z pewnością na fejsbuku KMR. 

4 komentarze:

 1. Ciekawy pomysł świąteczno-noworoczny. Efekt byłby lepszy, gdyby wokół było biało a rowerzyści przebrani jako Mikołaje.

  Z tego co czytam, to inicjatywa rowerowa w Krakowie jest cykliczna - raz na miesiąc. Pomysł super!
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ piękne zdjęcia. Jak widać grudniowe temperatury sprawiły że frekwencja była bardzo wysoka. Trzymamy kciuki aby tylu rowerzystów było również na styczniowej masie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia było robione ze statywem? Zwłaszcza te w ruchu? Ja z ręki próbowałem fotografować zebranie pędzący po nocy w Białymstoku, jednak z marnym efektem ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie zdjęcia z ręki - lata praktyki :D

   Usuń