niedziela, 11 sierpnia 2013

Rowerem wolno psom w przyczepce

Istnieją specjalne przyczepki rowerowe do przewozu czworonogów, ale można też zaadoptować starą przyczepkę dziecięcą, co niewykluczone, że jest rozwiązaniem tańszym. Profesjonalna przyczepka do przewozu psa rowerem kosztuje ponad 500 złotych, gdy najtańsze zestawy dla dzieci znajdziemy na alledrogo nawet poniżej 300 złotych (nowe! używane taniej, ale z pewnością nie nadają się do czego innego niż na załączonych obrazkach). 
Taki pomysł na przewóz psa, a właściwie dwóch udało nam się spotkać pod empikiem. Psy wyglądały na szczęśliwe ;-)

dziecięca przyczepka rowerowa zaadoptowana dla psa

Drugi pies nieco się schował, ale widać go na zdjęciach z innej perspektywy. Najlepiej psy prezentowały się podczas jazdy, gdy oba wystawiały głowy do tyłu, niestety nie udało nam się uwiecznić takiego obrazka.5 komentarzy:

 1. Tu jest bardzo fajny projekt roweru. Wspierajmy dobre pomysly

  http://polakpotrafi.pl/projekt/jura-krakowska-oczami-mirki?utm_source=projects

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajna akcja, kibicujemy!

   Usuń
  2. Spawanie ramy, usługa 600pln ??? W jakiej technologii i ile tego spawu ??? W Mieleckiej fabryce, rowerowe ramy alu wykonują wg projektu w cenie około 1000pln z materiałem.

   Usuń
 2. Genialny pomysł z tą przyczepką :) Jednak mój czworonóg raczej by tam nie usiedział a szkoda. Ostatnio jazdę na rowerze musiałam zamienić na bieganie. Kupiłam wymarzonego psa, który potrzebuje ogromnej dawki ruchu w związku z czym jestem zmuszona wskakiwać w wygodne buty do biegania i gnać do parku :P Przynajmniej mam jakąś motywację ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super rozwiązanie dla leniwych psów :)

  OdpowiedzUsuń