poniedziałek, 10 czerwca 2013

Wycieczka śladami czarnego barana na SLOT Day we Młynie

Odpowiednie fragmenty na temat bywania czarnego barana we młynie cytował ostatnio Fizyk w Podróży, zapowiadając swoją obecność na "slociku" w Zabierzowie. W owym Zabierzowskim Starym Młynie nad Rudawą, będzie podobno niezły młyn w sobotę 15 czerwca. Co Wy na to, żeby pojechać tam wspólnie na rowerach?O wszystkim co we młynie w sobotę, przeczytacie na stronie slotfestkrakow.blogspot.com. Tak w skrócie powiem, że będzie się działo wiele... Od różnych warsztatów, np. hula hoopa, poprzez opowieści z zaskakujących miejsc, jak dzikie rzeki Krakowa, nieznany kraj Łukaszenki czy Etiopię. Będzie też orientalna czajownia! Wjazd na cały dzień jedynie 10 zł, tu szczegóły zakupu biletów SLOT Day BĘDZIE MŁYN!.

Impreza we Młynie zaczyna się w samo południe, abyśmy byli na czas proponuję wolną wycieczkę zacząć o 10:00. Punkt zborny na Błoniach, na przeciwko DS Żaczek. Pojedziemy przez Las Zabierzowski, żeby nie było nudno, trasa może wynosić nieco ponad 15 km, z niewielkimi przewyższeniami. Jak zawsze nasza wycieczka jest bicycle user friendly, każdy nie-wyczynowiec na mieszczuchu da radę. Mamy też certyfikat wycieczki przyjaznej dzieciom, wszystkie przyczepki, hole i inne cargo bajki czy riksze też dadzą radę, tempo dostosowane do najwolniejszych. Ze względu na różne preferencje uczestników powrót we własnym zakresie możliwy jest licznymi pociągami lub również rowerem. My będziemy prawdopodobnie wracać około 17 na rowerach, więc jest możliwość dogadania się też na wspólny przejazd powrotny.

No to jeszcze wersja w skrócie, dla tych co nie przebrnęli przez cały tekst.

Co? Wycieczka z Krakowa na SLOT Day BĘDZIE MŁYN w Zabierzowie
Kiedy? w sobotę 15 czerwca
Gdzie? Startujemy o 10:00 z Błoń (na wysokości DS Żaczek)
Wymagania? Dobry humor i dobre przekąski, sprawny rower (dowolny)
Ile? Wycieczka bezpłatna, wjazd na SLOT 10 złotych polskich (tu jak kupić)

Do zobaczenia!

[Aktualizacja 16 czerwca 2013] Kilka  zdjęć z wycieczki. Super było z Wami jechać! Dziękujemy wszystkich towarzyszom oraz organizatorom SLOTu za zaproszenia i świetną imprezę.
1 komentarz: