sobota, 11 maja 2013

Zapraszamy wiosenne rowerzystki na CycloFemme Ride!

Zwróćcie uwagę na nazwę roweru :)

Wspólnie z Rowerzystką Miejską zapraszamy wszystkie wiosenne rowerzystki na organizowany po raz kolejny w Polsce CycloFemme Ride!

Kobiety na rowery! Jedziemy razem, w 23 krajach na świecie już 12 maja. Po prostu wsiądźcie na swoje rowery, dołączcie do nas i pokażmy wszystkim, ze rower to nie tylko panowie w lycrze - pokażmy ze rower naprawdę jest najlepszym przyjacielem kobiety, pomaga nam w codziennym życiu i czyni je lepszym!
W Krakowie spotykamy się pod pomnikiem Adama Mickiewicza o godzinie 13:00.
Gdzie pojedziemy? Tam gdzie uznamy za stosowne i będziemy mieć ochotę. Jeśli nie będzie padać poszukamy jakiegoś miłego miejsca na piknik, zrobimy trochę zdjęć, porozmawiamy o rowerach i nie tylko, a przede wszystkim pokażemy, że kobietom wolno jeździć rowerem ;)

Więcej o idei akcji CycloFemme oraz o akcjach w innych miastach  możecie przeczytać na stronie cyclofemme.com. Jeśli nic ciekawego nie dzieje się w Twojej okolicy, możesz skrzyknąć znajome rowerzystki, choćby przez fejsbuka i wspólnie celebrować Światowy Rowerowy Dzień Kobiet. Możesz też po prostu zorganizować swój prywatny CycloFemme Ride :)

Zobaczcie też jak było na CycloFemme Ride w Krakowie rok temu!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz