czwartek, 2 maja 2013

Reminiscencje świętocykliczne #6 : Pokaz mody rowerowej VeloModa BikeBelle

Po dłuższej przerwie wracamy ze wspomnieniami zeszłorocznego święta cyklicznego. Dziś garść zdjęć z pokazu mody rowerowej zorganizowanego przez Ekipę Bike Belle. Na profesjonalnym wybiegu uczestnicy finału Święta Cyklicznego mogli oglądać najnowsze trendy mody rowerowej. Niesamowite kolekcje gadżetów i akcesoriów dla rowerzystów miejskich były prezentowane na pięknych, miejskich rowerach przez jeszcze piękniejsze modelki. 


Był zestaw niebieski skomponowany na dostojnej damce Gazelle w tym kolorze, z wiklinowym koszem na kierownicy oraz kraciastą sakwą.


Kolejna piękna modelka z ognistymi, bujnymi włosami prezentowała się w zestawie żółtym.Kwiecisty beach cruiser został przygotowany na piknik.


I kolejna niebieska modelka w bardziej klasycznym zestawie.


I na koniec zestaw krwisto czerwony. O ile się nie mylę, modelka prezentuje na pierwszym zdjęciu specjalny klips do spódnicy, zapobiegający niepożądanemu  podwiewaniu w czasie jazdy.Oczywiście wspaniała dawka cycle chic zaserwowana publiczności byłaby nie pełna, gdyby na scenie nie pojawili się eleganccy mężczyźni.


Była też rowerowa stylizacja ślubna. Bo przecież i do ślubu wolno jechać rowerem, a wtedy trzeba szczególnie dobrze wyglądać. Para młoda oczywiście na wybieg wjechała tandemem.I wszyscy modele biorący udział w pokazie.


A na koniec bonusowe fotki uśmiechniętych modelek już za sceną.Brawo dla Gosi, założycielki Bike Belle za piękny pokaz podczas finału Święta Cyklicznego! Oklaski należą się też pełnej ekipie Bike Belle za całokształt ich wysiłków wkładanych w promocję roweru, zwłaszcza wśród kobiet. Podziwiamy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz