piątek, 29 marca 2013

Masa Kobiet

Skoro pierwsza wiosenna (choć zimowa) zdecydowała się być bardziej kobieca, toteż wybór zdjęć na bloga również poświęcony wyłącznie paniom. Nie oznacza to, że nie mam zdjęć mężczyzn, albo, że takich osobników nie było. Po prostu schodzą dziś na drugi plan ;-)

Wśród masowiczek (masonek? masażystek?) były czołgistki, fotografki, panie zaczytane w masówce, na damkach i cruiserach, z koszykami wiklinowymi w grochy i bez grochów, z szalikami chroniącymi szyję lub kierownicę przed anginą, z kolorowymi torbami na bagażnik lub gustownymi torebkami na ramie, w obcasach, w kozakach, skupione lub uśmiechnięte.


Oczywiście nie fotografowałem tylko cyklistek, obszerniejsza i bardziej reprezentatywna próbka zdjęć tradycyjnie w galerii na kmrowym fejsiku.

3 komentarze:

 1. Nie mam nic przeciwko temu aby kolega robił zdjęcia wyłącznie cyklistkom. Są naprawdę urocze :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Masujące kobiety - to zdecydowanie zjawisko, z jakim chciałoby się mieć do czynienia.

  OdpowiedzUsuń
 3. o i takie inicjatywy lubie, panie pieknie sie prezentowaly i pokazaly ze pogoda im nie straszna:D dla mnie jak najbardziej na plus. ostatnio wpadlem na artykul o sciezkach rowerowych szczecina http://www.eioba.pl/a/47oa/rowerem-na-zapoznanie-okolicy nastepnym razem mozna by mase urzadzic w tamtych okolicach, co by sie cieszyc nie tylko widokami pieknych pan, ale i urokliwych zakatkow naszego miasta :D

  OdpowiedzUsuń