wtorek, 29 stycznia 2013

Lubisz rower? Wygraj rower!

Zdjęcie z materiałów prasowych organizatora EkoRoweru.
Jeśli zaglądacie na ten blog, jestem przekonany, że lubicie rower. Część z Was oprócz zamiłowania do roweru, może też lubić ekologię. Skoro już tak bardzo lubujecie się w tych rowerach i/lub ekologii, to może warto to wyrazić? Ciekawym środkiem wyrazu jest film, a sprzęt do nagrywania ma prawie każdy, choćby w swojej komórce. Jeśli macie ochotę wyrazić w swojej krótkiej filmowej produkcji, jak bardzo lubicie rower, możecie przy okazji wygrać cenne nagrody w konkursie NAKRĘĆ SIĘ NA EKOROWER, który jest częścią targów EkoRower. Poniżej szczegółowe informacje od organizatora, Fundacji Rozwój.

Jestem bardzo ciekaw prac, które przy okazji tego wydarzenia powstaną, zachęcam do udziału!Fundacja Rozwój ogłasza konkurs filmowy w związku z wydarzeniem EkoRower Wrocław 2013, które odbędzie się 26 maja 2013 przy Hali Stulecia. Zasady są bardzo proste. Wystarczy nakręcić 30 sekundowy filmik zaczynający się od słów „Lubię rower bo…” lub „Lubię ekologię bo…” Liczy się tylko Twoja kreatywność! 
Konkurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Każdy uczestnik lub grupa przyjaciół, może nadesłać 1 film trwających max. 30 sekund w kategorii ekologia i/lub rower. Film nakręcony komórką, kamerą lub aparatem fotograficznym musi zaczynać się od jednego ze stwierdzeń:
  • „Lubię rower bo…”
  • „Lubię ekologię bo…”
Co musisz zrobić?
I etap:
1. Wejdź na stronę www.ekorower.com  
2. Zapoznaj się z regulaminem konkursu
3. Wypełnij formularz rejestracyjny 
4. Nakręć film i zamieść go na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/Ekorower 
5. Do 3 maja 2013 zbierz 100 lajków, a my pogratulujemy Ci wejścia do II etapu 
II etap:
Jury do 15 maja 2013 wybierze najlepsze filmy w kategorii „Lubię rower bo…” i „Lubię ekologię bo…”. 
Finał: 
Wręczenie nagród nastąpi 26 maja 2013 w czasie trwania wydarzenia EkoRower Wrocław 2013 we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia, gdzie możesz spotkać się z Bartkiem Huzarskim, Zbyszkiem Urbańskim, poznać nowinki techniczne, ekologiczne i odnowić i oznakować swój rower!
Organizatorzy liczą na ciekawe pomysły i oryginalne podejście do tematu! 
Regulamin, rejestracja i więcej informacji na www.ekorower.com
https://www.facebook.com/Ekorower

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz