czwartek, 6 grudnia 2012

O psia kość! Kliknijże rowerzysto!

Chyba każdy, kto co jakiś czas zagląda na wolny rower nie ma wątpliwości, jakie czworonogi darzę największą sympatią. Niejedna psia morda przewinęła się już przez tego bloga. Kilka razy występował Naleśnik - tropiciel rowerowego lansu i inne szczekacze. Wygrzebałem jeszcze trzy psiaki pałętające koło kół, z okazji ogłoszenia parafialnego o Mareczce. Zastanawiacie się kto to Mareczka? Wyjaśniam niżej.


Mareczka to wesoła suczka, która mieszka w schronisku w Elblągu i czeka na kogoś z kim będzie mogła wyjść na rower. Póki czeka na swojego rowerzystę musi się czymś żywić, a schroniska bogate nie są i nie na wszystko starcza. Są jednak firmy, które w zamian za trochę klikania na swoich stronach kupują dla schronisk karmę dla zwierzaków. Miło z ich strony a i wizerunkowo na pewno skorzystają.

Ale do rzeczy. Możemy pomóc w bardzo prosty sposób. Wystarczy kliknąć w kość Mareczki na stronie akcji Nakarm psa z tablicą3000 kliknięć = 20 kg karmy. Prosta zasada. Klikać można raz dziennie do 18 grudnia. Kość pokazuje ile klików już się zebrało. W razie przepełnienia można klikać dla innego psa.
Miłego rowerowania ;-) Hau!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz