środa, 28 listopada 2012

Mój sposób na jesień - rozwiązanie konkursu

Jesień na rowerze - mgliste przejażdżki, wolne spacery rowerowe wśród złotych liści, zabawy w lesie, na łące lub w górach, to tylko niektóre ze sposobów na jesień, które zgłaszaliście na nasz jesienny konkurs. Wasza pomysłowość nas zaskoczyła i trudno było wybrać najlepszą fotografię jesienną.Długo debatowaliśmy, kto powinien otrzymać nagrodę, którą jest książka Makaron w sakwach - opowieści Piotra Strzeżysza o niezwykłej podróży przez góry obu Ameryk, ufundowaną przez Wydawnictwo Bezdroża. Nie mogąc dojść do konsensusu i się zdecydować, postanowiliśmy wyróżnić dwie osoby i dołożyć nagrodę bonusową.

Zdecydowaliśmy nagrodzić książką Annę Marię Chmurę, która przesłała nam aż cztery fotografie, w tym tę ukazującą nocne przejażdżki po Krakowie. Uznaliśmy, że wspólna jazda po urokliwych, jesiennych miejscach to jest to co lubimy.

Zdjęcia: Anna Maria Chmura
Drugim nagrodzonym jest Wojciech Matłacki, który jesienną mgłę bierze na rogi i pedałuje niestrudzenie.

Zdjęcie: Wojciech Matłacki

Aby autorowi jeszcze przyjemniej jeździło się we mgle, postanowiliśmy obdarować go diodowymi neonami na koła, żeby rozświetlały mu drogę podczas jesiennych przejażdżek.


W sprawie odbioru nagród skontaktujemy się z zainteresowanymi mailowo/fejsbukowo. Sprawdzajcie skrzynkę.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie i pokazali nam jak spędzają jesień na rowerze. Dziękujemy też Wydawnictwu Bezdroża za ufundowanie książki.

Miłego rowerowania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz