poniedziałek, 19 listopada 2012

[konkurs] Mój sposób na jesień

Wciąż trwa jesień. Ostatnio może już nie tak kolorowa, jak jeszcze kilka tygodni temu, ale wciąż dość przyjemna dla rowerzystów. Zanim spadnie pierwszy śnieg (w zasadzie już drugi, ale cicho...) proponujemy małą zabawę.
Pokażcie swój sposób na jesień z rowerem w tle!

Od wydawnictwa Bezdroża mamy nagrodę - coś do poczytania podczas długich jesiennych wieczorów - książkę Makaron w sakwach. Aby ją zdobyć wystarczy przesłać nam zdjęcie o tematyce jesienno-rowerowej z krótkim opisem. O samej książce wkrótce napiszemy więcej w dziale rowerowej literatury, ale już teraz możemy zdradzić, że lektura to wciągająca.

Zasady konkursowe

Proponujemy udostępniać zdjęcia na naszym profilu facebook z podpisem "Mój sposób na jesień". Konkurs nie polega na "zbieraniu lajków", ani nic w tym stylu. Wykorzystanie FB jest po prostu wygodne ze względu na łatwość kontaktu z autorem i przekazu. Nie znaczy to, że wolni od książki twarzy nie mogą wziąć udziału. Wystarczy udostępnić zdjęcie w innej formie, np. umieszczając w jakimś serwisie zdjęciowym i wklejając linka w komentarzu lub wysyłając na maila wolnyrower@gmail.com. Ważne, żeby zdjęcie można było jednoznacznie powiązać z autorem (np. przez podanie emaila). Na zgłoszenia czekamy do piątku. O przyznaniu nagrody zdecyduje autorytarnie jury złożone z autorów bloga, które wybierze i nagrodzi autora najciekawszej fotografii.

Wybrane zdjęcia umieścimy na blogu, więc zgłoszenie jest jednoznaczne ze zgodą na wykorzystanie fotografii w tym niecnym celu. Tyle zasad, jak coś pytajcie.

Przejrzyjcie archiwa zdjęciowe z ostatnich tygodni, lub spróbujcie coś złowić w tym tygodniu. Pogoda zapowiada się słoneczna!

4 komentarze:

 1. Czy można zgłosić na konkurs więcej niż jedno zdjęcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jasne! im więcej jesieni tym lepiej :)

   Usuń
 2. szkoda ze nie bedzie glosowania wsrod czytelnikow :(

  OdpowiedzUsuń