czwartek, 6 września 2012

Never too old [konkurs] + rozwiązanie zagadki najstarszego rowerzysty w Krakowie

Jakiś czas temu facebooka obiegło dookoła zdjęcie starszego rowerzysty z Londynu z tabliczką 'never too old'. Nie znalazłem informacji ile ów pan liczył sobie lat. W każdym razie poczucia humoru i dobrego zdrowia mu nie brakuje.

A jak myślicie ile lat ma najstarszy rowerzysta jakiego spotkałem w Krakowie? Ten rześki starszy człowiek minął mnie na bulwarach podczas wodnej masy krytycznej, nie omieszkałem zaczepić go i spytać o wiek. Zaproponował mi zabawę w zgadywanie. Przyznam, że grubo się pomyliłem, dlatego teraz Wam proponuję w komentarzu obstawianie wieku. Kto będzie najbliżej ten.. będzie najbliżej i w kolejnym wpisie z odpowiedzią filmową otrzyma osobiste pozdrowienia wolnorowerowe ;-) No dobra.. zagadka jest trudna, będzie też nagroda rzeczowa, plakat z grafikami bike art, który z pocztą lotniczą przyleciał z Australii przy okazji Bike Hour.


Nasz dzisiejszy bohater twierdził, że dobre zdrowie i kondycje zawdzięcza właśnie rowerowi, którym porusza się po Krakowie od czasów studenckich, czyli od... no właśnie tego nie mogę zdradzić. Ocenę wieku zostawiajcie w komentarzach. Rozstrzygnięcie zagadki w piątek.

Rozwiązanie
Bohater naszej zagadki lada dzień skończy 90 lat. Nikt nie celował w ten wiek, najbliżej była Monika Majchrzak, która obstawiała 89 lat. Pozdrawiamy i mailowo prosimy o kontakt w sprawie plakatu.Morał z dzisiejszej opowieści. Jeździjcie dziatki rowerami, a dojedziecie do setki albo i dalej w dobrym zdrowiu i kondycji. Miłego rowerowania ;-)

A może znacie kogoś starszego lub w podobnym wieku, kto korzysta z roweru?

17 komentarzy: