wtorek, 21 sierpnia 2012

Odpisuj rower - reCYCLING vol.2

Świetną wiadomość dla rowerzystów dostaliśmy od Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie. Akcja reCYCLING będzie powtórzona! Relacjonowaliśmy już jej pierwszą edycję, która spotkała się ze świetnym przyjęciem. Tym razem reCYCLING towarzyszy wystawie Sport w sztuce, którą w MOCAKu można oglądać do końca września.
Oprócz wspólnego malowania rowerów odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących. Między innymi trwa konkurs na najbardziej odpicowany rower. Aby wziąć w nim udział, należy wysłać zdjęcie swojego nietuzinkowego pojazdu. Nadesłane fotografie będą wystawione podczas wspólnego, szalonego malowania.
Rezerwujcie czas na sobotę 1 września - wstęp oczywiście wolny. Nawet jeśli nie macie sprzętu, który chcecie przemalować, warto wpaść popatrzeć. Ostrzegam jednak: atmosfera panująca wśród oparów sprayów udziela się, łatwo dać się ponieść i wrócić do domu z zupełnie innym rowerem ;-)
Zobaczcie jak było podczas pierwszej edycji.Fragment zapowiedzi:
Ciesząca się ogromnym powodzeniem akcja reCYCLING powraca w nowej odsłonie. Już 1 września o godzinie 12 zapraszamy miłośników rowerów do odwiedzenia MOCAK-u. Uczestnicy akcji będą mieli okazję nie tylko odświeżyć swoje jednoślady, ale także poszerzyć wiedzę na temat rowerów, zwiedzić wystawę Sport w sztuce i sprawdzić swoje siły w maratonie rowerowym Schwinn Cycling. Specjalnym gościem wydarzenia będzie streetartowy kolektyw Massmix.

PROGRAM:
  • MALOWANIE ROWERÓW
  • POKAZ ZDJĘĆ NIEPOWTARZALNYCH JEDNOŚLADÓW
  • MARATON SCHWINN CYCLING
  • ZWIEDZANIE WYSTAW
  • WARSZTATY DLA DZIECI
Źródło i szczegółowy program: mocak.com.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz