poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Konkurs Cyklofotografia 2012

Jak już może zauważyliście na Wolnym Blogu pojawiła się strona o nazwie Święto Cykliczne. Zaglądajcie tam, żeby śledzić przygotowania do tegorocznego finału Festiwalu Nowej Kultury Mobilności, który odbędzie się 3 czerwca 2012.

Jedną z atrakcji jaką dla Was przygotowaliśmy jest konkurs fotograficzny Cyklofotografia, na który już możecie nadsyłać zgłoszenia.
Do 13 maja czekamy na Wasze prace o tematyce nawiązującej do rowerów, w szczególności do stylowej, szykownej i wolnej jazdy miejskiej. Spróbujcie pokazać na zdjęciach, że rower, jako środek transportu, jest absolutnie genialny.

Wszystkie nadesłane fotografie zostaną ocenione przez profesjonalne jury, które będzie zwracać uwagę na:
  • zgodność z tematyką Konkursu,
  • walory artystyczne,
  • oryginalność ujęcia tematu,
  • jakość techniczną.
Na zwycięzców czeka wiele atrakcyjnych nagród – autor najlepszego zdjęcia otrzyma rower miejski. Sprawdźcie w galerii fejsbukowej jak cyklo-fotografowali laureaci w zeszłym roku. Osobiście bardzo lubię zdjęcie Pawła Kolankowskiego, które jest takie very slow bicycle :-)

Trzecia nagroda w konkursie Cyklofotografia 2011 - autor Paweł Kolankowski


Więcej szczegółów, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie http://krakow.swietocykliczne.pl/. Rozstrzygnięcie nastąpi tuż przed finałem Święta Cyklicznego.

PS. Skoro już o konkursach mowa, przypominam, że trwa też Dobry Konkurs. Nadal można słać zgłoszenia, można też już głosować na pierwsze relacje.

2 komentarze:

  1. To miłe że ktoś pamięta o tym zdjęciu nawet rok później! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. W tym roku czekamy na Twoje jeszcze lepsze zdjęcia :)

    OdpowiedzUsuń