piątek, 6 stycznia 2012

Zimowa wyprzedaż rowerzystów


W najbliższą niedzielę odbędzie się XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mój Kolega Tomasz co roku wystawia na aukcje WOŚP różne osoby, które oferują kolację w swoim towarzystwie, w zamian za wsparcie finansowe konta Fundacji WOŚP.
Tomasz, jak sam twierdzi, nie umie gotować, ale bardzo lubi. Z powodzeniem też o gotowaniu pisze. Możecie się wiele nauczyć z jego przepisów, zwłaszcza jeśli studiujecie lub zamierzacie.

Wracając jednak do tematu wyprzedaży. Co rowery mają wspólnego z jedzeniem? Jak widać na zdjęciu obok po wolnej jeździe można się napić specjalnego bułgarskiego wina dla cyklistów. W innych krajach wino i jazda rowerem wcale się nie wykluczają. Ponadto na aukcjach Tomasza można kupić też kilku rowerzystów. Na przykład sprzedają się współautorzy tego bloga: Ewelina, którą znacie m. in. z Sesji w Parku Krakowskim oraz moja skromna osoba. Czego się nie robi dla promocji rowerów i wspierania WOŚPu :)

Na kolacjach w naszym towarzystwie z pewnością będzie można dowiedzieć się czy po plażach nad Morzem Czarnym wolno rowerami jeździć.

A oto linki do naszych aukcji: aukcja Eweliny, aukcja Marcina.

Sprzedaje się też podróżnik Wojtek, którego znacie już z tego wpisu: Rowerem w Nowy Rok. Z tego co wiem planuje on w tym roku wyprawę rowerową, że ho ho. Na pewno chętnie opowie o swoich planach, przy kolacji, którą można kupić na tej aukcji.
Polecam też kolację w towarzystwie rowerzysty z Torunia - Stanisława Rastamana.
Oprócz opisanych wyżej licytacji na sprzedaż wystawionych jest też wiele innych ciekawych osób płci żeńskiej oraz męskiej. Jestem przekonany, że  znajdziecie ciekawego człowieka do wspólnego biesiadowania i w ten sposób wesprzecie tegoroczną akcję WOŚP-u.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz